Backup Header Below

Canyon tugevdab oma kohalolekut Eesti turul

2021. aastal müüs Canyon Balti riikides (Lätis, Leedus ja Eestis) enam kui 61 tuhat toodet. 2022. aasta tulemuste kohaselt kavatseb ettevõte seda mahtu suurendada 7% võrra.

Canyon’i kaubamärk suurendab jätkuvalt aktiivset mobiilsete tarvikute ja nutikate vidinate müüki Ida-Euroopa maades: selles segmendis loodab ettevõte nõudluse märkimisväärsele kasvule.

Canyon Accessories ettevõte alustas oma tegevust Hollandis 2003. aastal. 19 aasta jooksul on Canyon täies mahus kasvanud elektroonikat tootvaks kaubamärgiks, kellel on Euroopas tänaseks 16 kontorit ning selle tooteid müüakse vähemalt 26-s riigis. Firma pakub laias valikus mobiili- ja personaalarvutitarvikuid, nutikaid vidinaid ja lahendusi mänguritele.

2021. aastal müüs Canyon Balti riikides (Lätis, Leedus ja Eestis) enam kui 61 tuhat toodet. 2022. aasta tulemuste kohaselt kavatseb ettevõte seda mahtu suurendada 7% võrra. Canyon’i strateegia üheks osaks järgmisel aastal on nutikate kellade, kõrvaklappide ja peakomplektide, personaalarvutite lisaseadmete ja kaasaskantavate laadijate kategooriate väljatöötamine. Bränd plaanib strateegiliste liitude ja tugeva kohaloleku tõttu nii veebi- kui ka tavaturgudel jõuliselt edasi arendada.

Canyon’i ettevõtluse arendamise direktori Dmitry Romanenko sõnul on “Partnerite ligimeelitamise EMEA piirkonna (kuhu kuuluvad Kesk- ja Ida –Euroopa) kaudse müügi programm ärimudeli põhikomponent. Koostöö klientidega ja jaemüügipartnerite toetus on alati olnud meie jaoks esikohal.” Seda tehakse kliendi rahulolu taseme tõstmiseks, turunduse katvuse piirkonna laiendamiseks ja piirkondliku müügi osa suurendamiseks.

“Canyon’i tugevaks küljeks on mitmekülgse tooteportfelli olemasolu, optimaalne müügihind ning aktiivne turundus ja PR -tugi. Meie plaan on pälvida ostjate tunnustus ja asuda B-kaubamärkide hulgas Euroopa turgudel juhtpositsioonile, pakkudes kasutajatele kõrgeima kvaliteediga seadmeid” ütleb Elena Tokar, Canyon’i turundusdirektor.

Canyon‘i kaubamärk on juba aastaid teinud koostööd distribuutoritega, piirkondlike jaemüüjatega ja populaarsete veebipoodidega. Canyon’i tooted on täielikult sertifitseeritud, omades kõiki vajalikke dokumente ja märgistusi.

Positiivse kliendikogemuse saavutamiseks on Canyon muutnud oma sihte ka teenuste valdkonnas – eesmärgiks on kasutajatoe ning müügijärgse hoolduse pakkumine reaalajas lühima võimaliku aja jooksul. Tugiteenus lahendab isegi kõige erakordsemad ülesanded, mis võimaldab kokku hoida aega, et lahendada probleeme toodete kasutamisel ja ületada teenuse taseme osas isegi A-kaubamärke.

Other Press Releases