Backup Header Below

„Canyon“ stiprina savo buvimą Lietuvos rinkoje

2021 metais „Canyon“ Baltijos šalyse (Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje) pardavė virš 61 tūkstančių prietaisų. 2022 metų pabaigoje bendrovė planuoja šią apimtį padidinti 7%.

Mobiliųjų priedų ir išmaniųjų prietaisų prekės ženklas „Canyon“ ir toliau aktyviai didina pardavimus Rytų Europoje: šiemet bendrovė tikisi reikšmingo paklausos augimo šiame segmente.

Bendrovė „Canyon Accessories“ pradėjo veikti Olandijoje 2003 m. Per 19 metų ji išaugo į plataus masto elektronikos prekės ženklą ir dabar turi 16 biurų Europoje, o jos gaminiai parduodami daugiau nei 26 šalyse. Bendrovė siūlo platų mobiliųjų ir kompiuterių priedų, išmaniųjų prietaisų ir žaidimų sprendimų asortimentą.

2021 metais „Canyon“ Baltijos šalyse (Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje) pardavė virš 61 tūkstančių prietaisų. 2022 metų pabaigoje bendrovė planuoja šią apimtį padidinti 7%. „Canyon“ ateinančių metų strategijos rėmuose – išmaniųjų laikrodžių, ausinių ir laisvų rankų įrangų, kompiuterių priedų ir nešiojamųjų įkroviklių kategorijų vystymas. Prekės ženklas planuoja toliau plėtoti verslą strateginių aljansų ir savo užtikrintos pozicijos tiek internetinėse, tiek neinternetinėse rinkose dėka.

Pasak „Canyon“ verslo plėtros direktoriaus Dmitrijaus Romanenko, „Partnerių pritraukimo programa yra pagrindinė netiesioginio pardavimo verslo modelio dalis EMEA regione, apimančiame Vidurio ir Rytų Europą. Bendradarbiavimas su klientais ir mažmeninės prekybos partnerių palaikymas visada buvo mūsų prioritetas“, – tai daroma siekiant pagerinti klientų pasitenkinimą, išplėsti rinkodaros aprėptį ir padidinti regioninių pardavimų dalį.

„Canyon stipriosios pusės – platus gaminių asortimentas, optimalios kainos ir aktyvi rinkodara bei PR palaikymas. Mūsų planai – pelnyti auditorijos pripažinimą ir užimti lyderio pozicijas Europos rinkose tarp B prekių ženklų, tiekiant vartotojams įperkamus aukščiausios kokybės įrenginius“ – Elena Tokar, „Canyon“ rinkodaros direktorė. 

„Canyon“ prekės ženklas jau bendradarbiauja su stambiausiais platintojais, regioniniais mažmenininkais ir populiariomis internetinėmis parduotuvėmis. „Canyon“ gaminiai yra visiškai sertifikuoti, turi visą reikiamą dokumentaciją ir ženklinimą.

Siekdamas laimėti lenktynes ​​dėl teigiamos klientų patirties, prekės ženklas pakeitė savo paslaugų tikslus: šiuo metu diegiama mainų garantijos per trumpiausią laiką strategija ir vartotojų palaikymas realiu laiku įvairiais kanalais. Pagalbos tarnyba išsprendžia net pačias neįprasčiausias problemas, o tai leidžia iki minimumo sumažinti laukimo laiką sprendžiant problemas gaminių naudojimo procese ir aptarnavimo lygiu aplenkti net A prekės ženklus.

Other Press Releases

How do I sell Ethereum?

From understanding Ethereum’s market dynamics to selecting the right exchange platform, securing your assets, setting the selling price, and executing the sale, this guide covers every crucial aspect of selling

Read More »