Backup Header Below

AENO gatavojas iekarot viedās sadzīves tehnikas tirgu Latvijā

2022. gada maijā viedās sadzīves tehnikas zīmols AENO paziņoja par pārdošanas uzsākšanu Latvijas tirgū. 2022. gada beigās zīmols plāno ieņemt 2-3% no Latvijas tirgus dažādās mazās sadzīves elektronikas kategorijās, pateicoties tās plašajai klātbūtnei gan tiešsaistes, gan bezsaistes tirgos.

2022. gada maijā viedās sadzīves tehnikas zīmols AENO paziņoja par pardošanas uzsakšanu Latvijas tirgu. Zīmols plano īstenot starptautiskās expansijas stratēģiju un paplašināt savu pardošanas ģeogrāfiju visā Eiropas teritorijā.

Sagaidāms, Ka Saskaņā ar Analytiskajiem Datiem Sadzīves Tehnikas сегмент A Peļņa latvijā 2022. Gadā sasniegs 36,47 Miljonus eiro, bet Ikgadēj ais ieņēmumum pieauguma eiRo , 2022-2025) būē heņēmemu -il . gadam sasniegs 53,33 miljonus eiro.

AENO ir jauns viedās sadzīves tehnikas zīmols , kas dinamiski attīst ā s. Produktu portf olio ietver uzkop sanas un ediena gatavošanas techniku : gaisa attīrītāji, tvaika birstes , vertikalie un robotu putekļsūcēji, blenderi, cepeškrasnis, tējkannas, elektriskie grili. Viens no galvenajiem zīmola principiem ir videi nekaitīgu energoefektīvu produktu ražošana.

2022. gada beigā s zīmols plano ieņemt 2-3% no Latvijas tirgus dažādās mazas sadzīves elektronikas kategorijās, pateicoties tā s plaš ajai klātbūtnei gan tiešsaistes, gan bezsaistes tirgos. ASBIS Baltics kļuvis par pirmo oficiālo AENO izplatītāju. Šobrīd notiek darbs pie netiešās tirdzniecības kanala stiprināšanas – sadarbības ar reģionālajiem mazumtirgotājiem ип interneta veikaliem. Zīmols jau ir pieejams tādos lielos tiešsaistes veikalos kā RD Electronics.

AENO izstrādāja Visaptverošu маркетинг ип izplatīšanas strateģiju, jaunu produktu virzīšanai izdalot īpašu pardošanas ип маркетинг команды. Preču tirdzniecības vietās papildus tiešajam māketingam tiks izstrādāts unikals mercendaizings. Turklāt zīmols nodarbosies ar padziļinātu paterina pieredzes izpēti, lai pielagotos izmaiņam, radot produktus, kas AENO produktu līnijai palīdzēs saglabāt aktualitāti mainīgo ekosistēmu apstakļos.  

«Mūsu misija ir atbrīvot cilvēku no rutinas un maju padarit par brīvibas, drošības un veselības teritoriju. Digitalo tehnoloģiju attīstība, pieaugošais pieprasījums pēc ierīču attalinātas vadības, balss asistentiem kā nepieciešamiem mājsaimniecības parvaldības elementiem stimulē pāreju uz vied o tehn iku .  Smartizācija visās kategorijās ir tas, kas nepieciešams mūsdienu lietotājam. Būt proaktīvam, padarot nākotni pieejamu jau šodien, ir tas, pēc jāvadās, lai virzītos uz priekšu un noteiktu тенденции, – комментарий AENO biznesa attīstības direktore Елена Крочака. – dzīvesveida izmaiņas un mainīgais pieprasījums veicinās turpmako zīmola izaugsm i un AENO produktu linijas attīstīb u ».

Лидз 2022. gada beigam zīmols plano paplašināt produktu портфолио, papildinot to ar tādām viedierīcēm kā zobu birstes, grīdas svari un gaisa mitrinatāji. Tāpat AENO laydis klaja sezonalo augstakas kvalitātes viedas klimata tehnikas sēriju. Kā pirmais tiks prezentēts premium klases EKO viedais sildītājs, kurā tiks izmantotas kombinetas infrasarkanā starojuma un konvekcijas tehnoloģijas.

AENO modeli ar lakonisku dizainu radīti vienotā stila un lieliski sader viens ar otru. Tehnikas estētika nav atdalama no tās funkcijām: Visas ierīces darbojas kopā vienotā ekosistēmā, kas nodrošina piekļuvi individualiem iestatījumiem. AENO lietotne ļauj vadīt sadzīves tehniku ​ar viedtālruņa palīdzību, manuāli vai ar balss assistentu palīdzību, kā ari integrēt sadzīves tehniku​​dažādos autoizācijas scenarijos.

Zīmola produkti ir izstrādāti un ražoti Ķīnā modernā fabrikā, kur lielākā daļa procesu ir pilnībā robotizēti un nav nepieciešama cilvēka iejaukšanas.

Other Press Releases