Backup Header Below

AENO valmistub vallutama nutika kodutehnika turgu Eestis

2022. aasta lõpus planeerib bränd hõivata 2-3% Eesti turust erinevates väikese olmeelektroonika kategooriates tänu laialdasele kohalolule nii online- kui ka offline-turgudel.

2022. aasta mais teatas targa kodutehnika bränd AENO Eesti turul müügi alustamisest. Bränd planeerib realiseerida rahvusvahelist laienemisstrateegiat ja laiendada oma müügigeograafiat kogu Euroopa territooriumil.

Statista andmete kohaselt ulatub Eestis kodutehnika segment 2022. aastal eeldatavasti 30,38 miljoni euroni ja aastane müügitulu kasvutempo (CAGR 2022-2025) on 11,22%, mille tulemusel ulatub prognoositav turumaht 2025. aastaks 41,8 miljoni euroni.

AENO on noor dünaamiliselt arenev nutika kodutehnika bränd. Tooteportfellis on puhastus- ja toiduvalmistamisseadmed: õhupuhastid, aurumopid, püst- ja robottolmuimejad, blenderid, ahjud, veekeetjad, elektrigrillid. Brändi üks põhimõtteid on energiasäästlike ja keskkonnale ohutute toodete tootmine.

2022. aasta lõpus planeerib bränd hõivata 2-3% Eesti turust erinevates väikese olmeelektroonika kategooriates tänu laialdasele kohalolule nii online- kui ka offline-turgudel. ASBIS Baltics sai AENO esimeseks ametlikuks turustajaks. Hetkel käib töö kaudse müügikanali tugevdamiseks – koostöö piirkondlike jaemüüjate ja e-poodidega. Bränd on juba olemas sellistes suurtes e-poodides nagu ONOFF Jaekaubanduse OÜ, Expert Eesti OÜ.

AENO on välja töötanud kõikehõlmava turundus- ja turustusstrateegia, olles loonud uute toodete edendamiseks spetsiaalse müügi- ja turundusmeeskonna. Lisaks otseturundusele arendatakse ka ainulaadset kaubavahetust toodete müügipunktides. Lisaks uurib bränd põhjalikult tarbijakogemust, et kohaneda muutustega, luues tooteid, mis aitavad AENO tootesarjal muutuvas ökosüsteemis asjakohasena püsida.

Meie missioon on vabastada inimene rutiinist ning muuta kodu vabaduse, turvalisuse ja tervise territooriumiks. Digitehnoloogiate areng, kasvav nõudlus seadmete kaugjuhtimise, hääleassistentide kui majapidamise juhtimise vajalike elementide järele stimuleerib üleminekut nutitehnikale. Nutistamine kõigis kategooriates on see, mida tänapäevane kasutaja vajab. Töötada ettejõudmise nimel, teha tulevik kättesaadavaks juba täna – on see, millest tuleb juhinduda, et edasi liikuda ja trende seada,“ kommenteerib AENO äriarendusdirektor Jelena Krotšak, „Tarbijate ootuste tõus, eluviisi muutused ja muutuv nõudlus aitavad kaasa brändi edasisele kasvule ja AENO tootesarja arengule“.

Hiljemalt 2022. aasta lõpuks planeerib bränd oma tooteportfelli laiendada, täiendades seda selliste nutiseadmetega nagu hambaharjad, põrandakaalud ja õhuniisutid. AENO toob turule ka premium-klassi nutika kliimatehnika hooajalise sarja. Esimesena esitletakse premium-klassi ECO nutisoojendajat, mis hakkab kasutama infrapunakiirguse ja konvektsiooni kombineeritud tehnoloogiaid.

 

Lakoonilise disainiga AENO mudelid on loodud ühtses stiilis ja sulanduvad üksteisega ideaalselt. Tehnoloogia esteetika on selle funktsioonidest lahutamatu: kõik need seadmed töötavad koos ühtses ökosüsteemis, mis tagab juurdepääsu individuaalsetele seadetele. AENO äpp võimaldab juhtida kodutehnikat nutitelefoniga, käsitsi või häälassistentide abil ning integreerida kodutehnikat erinevatesse automatiseerimisstsenaariumidesse.

Brändi tooted on disainitud ja toodetud Hiinas kaasaegses tehases, kus enamik protsesse on täielikult robotiseeritud ja ei nõua praktiliselt mingit inimese sekkumist.

 

Other Press Releases